Mis on Mannergute Mõõduvõtt?

Mannergute Mõõduvõtt on meeskondlik meelelahutuslik kestvussõit, mille põhiliseks eesmärgiks on tuua kokku sõbrad, kes annaksid vanale, aeglasele ja muul põhjusel ühiskonna poolt ära põlatud autole veel viimane võimalus end tõestada ning tuua MM-ilt karikas.

 

Kuidas võita MM karikas?

Punktisüsteem

Mannergute Mõõduvõtu top3 selgitatakse välja punktisüsteemialusel, mida näeb jooksvalt boksikohtunike juures.

Rohkem infot videos ja kohapeal

Küsimuste korral kirjutage meile.

Kogu street-cred'i

Kuna disainerid ei oska tegelikult üldse autosid teha, saab meeskond ulatada oma abistava käe ning tuunida pilli nii, nagu seda kunagi varem tehtud ei ole. Parimale disainerile antakse välja eriauhind.

Meeskonna häälestus

Käsi kasvab puusast välja? Pole häda! Ka lihtsalt kõige muhedama olemisega meeskond saab oma mannergu au päästa, tõmmates tähelepanu masinalt enda peale stiilse ja pilkupüüdva läbiva temaatikaga.

Rispekt

Masina operaatorid suhtuvad austusega kaassõitjatesse ja suudavad vältida kontakti nii teiste mannergute kui ka rajaäärese haljastusega. Ka lihtsalt kõige muhedama olemisega meeskond saab oma mannergu au päästa, tõmmates tähelepanu masinalt enda peale stiilse ja pilkupüüdva läbiva temaatikaga. Parimatele taaskord auhinnad.

Mannerg
  • Mannerg võiks vastu pidada neli kuni kuus tundi pidevat kihutamist. Selle saavutamiseks peab masin minimaalselt olema tehniliselt heas korras ja hooldatud.

  • Mannerguks võib pidada oma ekspluatatsioonitee lõpule lähenevat auto mudelit, mille eest ei taha enam keegi üle 700€ maksta v.a uunikumid jms erilised masinad, mida ootame avasüli.

  • Paras kandidaat peab olema alla 1500kg ja maksimaalse potentsiaaliga 75kw ühe tonni kohta. Kainele mõistusele (kohtunik) arusaamatul põhjusel märkimisväärselt kiiremini edenevad masinad ja juhid saavad oma tegevust aeg-ajalt seletamas ning kaine mõistusega arutamas käia ja vajadusel lisatakse auto võimekust piiravaid detaile.

  • Kuna tuuning on hinnas, siis ei pea suured veljed, kahurid või näiteks vilkurid mahtuma mannergu hinna sisse. 

  • Levinud mannerguks sobivate markide-mudelite näited leiad reeglite sektsioonist, kuid põnevate haruldaste mudelite või muidu kahtluse korral on mõistlik korraldajalt üle küsida- ägedad autod saavad enamasti sõitma.

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 MANNERGUTE MÕÕDUVÕTT MTÜ