top of page

Mis on Mannergute Mõõduvõtt?

Mannergute Mõõduvõtt on meeskondlik meelelahutuslik kestvussõit, mille põhiliseks eesmärgiks on tuua kokku sõbrad, kes annaksid vanale, aeglasele ja muul põhjusel ühiskonna poolt ära põlatud autole veel viimane võimalus end tõestada ning veeta ringrajal üks tore päev.

Kuidas võita
Kuidas võita MMi karikas?
Mannergute Mõõduvõtult karika kojuviimine on lihtne siis kui kogu tiim suudab sõita võimalikult stabiilseid ringiaegasid, ei ületa lubatud kiirust (minimaalne lubatud ringiaeg kuival auto24ringil on 1:40,000), ei riku reegleid ega satu rajal sekeldustesse.
Kogu street-cred'i

Kuna disainerid ei oska tegelikult üldse autosid teha, saab meeskond ulatada oma abistava käe ning tuunida pilli nii, nagu seda kunagi varem tehtud ei ole. Parimale disainerile antakse mõnikord välja eriauhind.

Meeskonna häälestus

Käsi kasvab puusast välja? Pole häda! Ka lihtsalt kõige muhedama olemisega meeskond saab oma mannergu au päästa, tõmmates tähelepanu masinalt enda peale stiilse ja pilkupüüdva läbiva temaatikaga.

Rispekt

Masina operaatorid suhtuvad austusega kaassõitjatesse ja suudavad vältida kontakti nii teiste mannergute kui ka rajaäärese haljastusega. Ka lihtsalt kõige muhedama olemisega meeskond saab oma mannergu au päästa, tõmmates tähelepanu masinalt enda peale stiilse ja pilkupüüdva läbiva temaatikaga. Parimatele taaskord auhinnad.

Mis ei sobi MM-le?

MM-le ei sobi osalema need, kes ei saa aru, et tegemist ei ole võidusõiduga; need, kes pressivad rajal silm punnis hoolimata teistest osalejatest, katavad, trügivad, tekitavad ohtlikke olukordasid jne. Ja need, kes eelistavad lihtsate reeglite täitmise asemel nende üle vaielda või juuksekarva neljaks ajada. Võta rahulikult, ole sõbralik ja Mannergu vaib tuleb ka sinu juurde :)

Mannerg
  • Mannerg võiks vastu pidada neli kuni kuus tundi pidevat kihutamist. Selle saavutamiseks peab masin minimaalselt olema tehniliselt heas korras ja hooldatud.

  • Paras kandidaat peab olema alla 1500kg ja maksimaalse potentsiaaliga 75kw ühe tonni kohta. Kainele mõistusele (kohtunik) arusaamatul põhjusel märkimisväärselt kiiremini edenevad masinad ja juhid saavad oma tegevust aeg-ajalt seletamas ning kaine mõistusega arutamas käia ja vajadusel lisatakse auto võimekust piiravaid detaile.

  • Levinud mannerguks sobivate markide-mudelite näited leiad reeglite sektsioonist, kuid põnevate haruldaste mudelite või muidu kahtluse korral on mõistlik korraldajalt üle küsida- ägedad autod saavad enamasti sõitma.

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
bottom of page