© 2018 MANNERGUTE MÕÕDUVÕTT MTÜ

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Järgmine Mannergute Mõõduvõtt #20 "Sügiskünd"

toimub 10.novembril

auto24ringil

 

NB! NB! Ei saa me läbi auto24ringita - proovisime küll leida alternatiivseid lahendus, aga no näed ei saa ikka mujale minna. Seetõttu jõuab MM#20 Sügiskünd ikkagi oma kodurajale tagasi. Aga siiski, siiski - kõik pole teps mitte nii nagu ta siiani on olnud. Sel korral on tulemas tõsine nostalgiapauk, sest sõidame vanal Audruringi profiilil, ca 2,2 km pikkusel ringil, kus T15-st ei keera me mitte stardisirgele, vaid põrutame otse läbi S-i T6-e poole! Fraas "Täiega läbi S-i uude kurvi" tuleb tolmust puhtaks pühkida ja selleks korraks uuesti kasutusele võtta :)

Kuna see praegune muudatus on ikka täiesti viimase hetke muudatus, siis teeme ka pisikese korrigeeringu täiendavasse registreerimisse. Kui kruusarada tundus sulle liiga raju ja tahaksid tuttavas keskkonnas saada turvalist nostalgialaksu, siis rega oma tiim ruttu ära ja maksa osavõtutasu summas €200. Jah, just see kõige soodsam kiire regaja osavõtutasu.

Ajakava:

0800-1145 Registreerimine ja tehniline kontroll;

0930-1130 Mitteametlik treening (eraldi tasu €50)
1200-1215 Osalejate paigutamine stardirivvi;
1215-1245 Osalejate kohustuslik koosolek;
1300 Start 4h sõidule
1700 Finiš 

Registreerumisega on üldse nii, et registreerumiseks on vaja täita regamise vorm ja tasuda raha, mingit kinnituskirja ootama ei pea.  See muidugi ei tähenda, et valitud auto kohe automaaselt MM-kõlbulikuks osutub. Kõige parem on auto sobivust kontrollida nii, et loed tehnilisi tigimusi. Ja kui seal midagi segaseks jääb, siis küsid meilt üle. Aga niipalju peaksid ise ka suutma arvutada, et kui auto ametliku tühimassi ja ametliku võimsuse suhe on suurem kui 75kw/t, siis see auto ei sobi, pole mõtet küsima hakatagi ;)

Tehnilistes tingimustes on muide pisikesi muudatusi võrreldes varasemaga. Vaata üle, kõik mis on muutunud 4.oktoobri seisuga on punast värvi. 

Osavõtutasu palume kanda Mannerg MTÜ kontole EE327700771003799951 märkides selgitusse võistkonna nime ja numbri.

Kui tahad kasutada garaažiboksi, siis kirjuta info@mannergutemooduvott.ee. Koht boksis maksab €55/auto. 

Registreeru 20. MM-le 

Hoia silm peal ka Facebook lehel!

www.facebook.com/mannergutemv

Niikaua tutvu  ürituse reeglite ja tehniliste tingimustega. 

Peace out.

Siin näed, mis toimus eelmistel üritustel.

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle